Levix gebruikt cookies op haar website, om uw ervaring op onze website te verbeteren.
Meer informatie hierover vindt u in onze privacyverklaring. Door onze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van deze cookies.
De SKILLER SGH3 van Sharkoon is met zijn rechtlijnige design in mat zwart bijzonder nonchalant en discreet, het glanzende zwarte logo op de oorschelpen zorgen voor het unieke SKILLER kenmerk. Dankzij de professionele 53mm drivers, biedt de SKILLER SGH3 niet alleen stijl, maar ook helder geluid met een krachtige bas. Zo heb je dankzij de meegeleverde externe Sharkoon SB1 geluidskaart inclusief hardware equalizer, keuze uit acht voorgeïnstalleerde equalizer instellingen en schakelbare surround effecten, uitgebalanceerd voor muziek, film en games.
De SKILLER SGH3 is uitgerust met bijzonder comfortabele oorkussens. Het zachte bekledingsmateriaal omsluit de oren op zachte wijze en dempt passief het omgevingsgeluid. De verende hoofdband, die ook nog eens gewatteerd is voor optimaal draagcomfort, zorgt ervoor dat de headset goed past. De headset is modulair ontworpen om te kunnen combineren met mobiele apparaten, zo is de microfoon afneembaar, en kan er worden gekozen om de headset met één 3.5mm aansluiting aan te sluiten. Maar voor conventionele pcs kan de headset worden aangesloten via een extra 260 cm lange kabel met bijpassende audio- en microfoonpluggen en een praktische inline-controller. De externe SB1 geluidskaart kan indien gewenst modulair worden toegevoegd en is net als de inline controller voorzien van volumeregeling en microfoondemping.