Accezz Premium glass screenprotector Tablet Apple iPad 6 (2018) 9.7 inch / iPad 5 (2017) 9.7 inch / Air 2 (2014)/Air 1 (2013)
Productnummer:
3987461
€ 14,99
Binnen 2 werkdagen in huis. ℹ️
In deze winkel beschikbaar:
Veghel
- 10.000+ tevreden klanten
- Voor 21:30 besteld, volgende werkdag in huis
- Meer dan 1200m2 aan Experience Centers
- Bestellingen boven de € 49 gratis verzonden
Deze krachtige screenprotector zorgt er eenvoudig voor dat het scherm van jouw tablet zo lang mogelijk in optimale conditie blijft! Het glas is bestand tegen krassen, barsten en andere nare schade én is bovendien gemakkelijk te bevestigen.
| EAN | 8719295411393 |
|---|---|
| OEM | 8719295411393 |
| Kenmerken | |
| Type schermbeschermer | Doorzichtige schermbeschermer |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Compatibiliteit | Apple iPad 5 (2017) 9.7 inch/Apple iPad Air 1 (2013)/Apple iPad Air 2 (2014)/Apple iPad 6 (2018) 9.7 inch |
| Maximale schermgrootte | 24,6 cm (9.7") |
| Veiligheidsfunties | Krasbestendig |
| Hardheid | 9H |
| Kleur van het product | Transparant |
| Materiaal | Glas |
| Gewicht en omvang | |
| Dikte | 0,2 mm |
| Gewicht | 148 g |
| Breedte verpakking | 216 mm |
| Diepte verpakking | 290 mm |
| Hoogte verpakking | 12 mm |
| Gewicht verpakking | 148 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Reinigingskit | Ja |