Accezz Premium glass screenprotector voor Apple iPad 11"
Productnummer:
3986316
€ 17,99
Voor 21:30 besteld, volgende werkdag in huis. ℹ️
In deze winkel beschikbaar:
Geffen
- 10.000+ tevreden klanten
- Voor 21:30 besteld, volgende werkdag in huis
- Meer dan 1200m2 aan Experience Centers
- Bestellingen boven de € 49 gratis verzonden
| EAN | 8719295581294 |
|---|---|
| OEM | 8719295581294 |
| Kenmerken | |
| Type schermbeschermer | Doorzichtige schermbeschermer |
| Merkcompatibiliteit | Apple |
| Compatibiliteit | Apple iPad 10 (2022) 10.9 inch/Apple iPad 11 (2025) 11 inch/Apple iPad Air 11 inch (2025) M3/Apple iPad Air 11 inch (2024) M2/Apple iPad Air 11 inch (2026) M4 |
| Maximale schermgrootte | 27,7 cm (10.9") |
| Veiligheidsfunties | Krasbestendig |
| Hardheid | 9H |
| Kleur van het product | Transparant |
| Materiaal | Glas |
| Anti-blue-ray | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Dikte | 0,2 mm |
| Breedte verpakking | 216 mm |
| Diepte verpakking | 290 mm |
| Hoogte verpakking | 12 mm |
| Gewicht verpakking | 143 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Reinigingskit | Ja |
| Type verpakking | Doos |