Acer Aspire 14 AI A14-61M-R7S6
€ 999,00
- Processor: AMD Ryzen AI 3
- Geheugen Grootte: 32 GB RAM
- Opslagcapaciteit: 1 TB
- Videokaart: Onboard
Voor 21:30 besteld, volgende werkdag in huis. ℹ️
- 10.000+ tevreden klanten
- Voor 21:30 besteld, volgende werkdag in huis
- Meer dan 1200m2 aan Experience Centers
- Bestellingen boven de € 49 gratis verzonden
De Aspire 14 en 16 AI combineren een modern, veelzijdig design met slimme AI-functies, zodat jij moeiteloos profiteert van krachtige technologie. Blijf productief en geïnspireerd – de Aspire is alles wat je nodig hebt om te werken aan je succes.
De ultieme prestatieboost
Baan je een weg door intense taken en multitask als nooit tevoren, dankzij superieure AI-prestaties, bliksemsnelle responsiviteit en een batterijduur van meerdere dagen – angedreven door AMD Ryzen™ AI 300 Series processoren.
Beauty en brains
De Aspire 14 en16 AI heeft een duurzame en slanke behuizing van licht aluminium, met een ultramodern design. Een scharnier waardoor de laptop 180° plat kan liggen, zorgt voor ultiem gebruiksgemak – ideaal voor werk, studie of creatieve projecten, waar je ook bent.
Verwen je ogen
Profiteer van ongekend heldere beelden dankzij drie beeldscherminstellingen om uit te kiezen: Aanraakscherm, geen aanraakscherm of OLED. De smalle randen en een beeldverhouding van 16:10 zorgen voor een groot schermoppervlak, terwijl de DisplayHDR™ True Black 500 zorgt een rijk contrast, diepe zwarttinten en een levendige helderheid biedt voor een meeslepende OLED-ervaring.
Het begin van een nieuw tijdperk met AI
Copilot+ pc's bieden meer dan alleen fantastische software; ze fungeren als toevoeging op je workflow. Ze anticiperen op je gewoontes, spelen in op je behoeftes en komen met intelligente suggesties, zodat jij je kunt concentreren op wat echt belangrijk is. Bekijk hoe Copilot+ pc’s je productiviteit een boost kunnen geven.
Slimme en moeiteloze AI
Intelligente Acer AI-oplossingen zijn binnen handbereik. Krijg snel antwoorden, stroomlijn instellingen, optimaliseer je videobeelden en verbeter communicatie. Ervaar intuïtieve AI die eenvoudig te gebruiken is en je productiviteit naadloos verbetert.
Ontworpen met een missie
De Aspire 14 en 16 AI zijn ontworpen met slimme, intuïtieve functies voor dagelijks gebruiksgemak. Inclusief twee USB4®-poorten, een cameraschuifje voor extra privacy en Bluetooth 5.3 – allemaal verpakt in 100% recyclebaar materiaal en EPEAT Gold-gecertificeerd.
| EAN | 4711474577658 |
|---|---|
| OEM | NX.JNZEH.001 |
| Design | |
| Type product | Laptop |
| Kleur van het product | Zilver |
| Vormfactor | Clamshell |
| Kleurnaam | Pure Silver |
| Beeldscherm | |
| Beeldschermdiagonaal | 35,6 cm (14") |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Touchscreen | Nee |
| HD type | WUXGA |
| Soort paneel | OLED |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Helderheid | 500 cd/m² |
| Schermdiameter in centimeters | 35,6 cm |
| RGB-kleurruimte | DCI-P3 |
| Kleurbereik | 100 procent |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | DisplayHDR True Black 500 |
| Processor | |
| Processorfamilie | AMD Ryzen AI 5 |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processormodel | 340 |
| Frequentie van processor | 2 GHz |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen AI 300 Series |
| Aantal processorkernen | 6 |
| Processor aantal threads | 12 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,8 GHz |
| Processor cache | 16 MB |
| Processor cache type | L3 |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Totale processorprestaties tot | 59 TOPs |
| NPU-prestaties tot | 50 TOPs |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Intern geheugentype | LPDDR5x-SDRAM |
| Geheugen form factor | On-board |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Opslagmedia | |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Opslagmedia | SSD |
| Soort optische drive | Nee |
| Totale capaciteit SSD's | 1 TB |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Ja |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Grafisch | |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| On-board graphics adapter model | AMD Radeon 840M |
| Audio | |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Aantal microfoons | 3 |
| Camera | |
| Camera voorzijde | Ja |
| Voorcamera HD-type | Full HD |
| Infrarood (IR) camera | Ja |
| Privacycamera | Ja |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Netwerk | |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Soort antenne | 2x2 |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 0 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal USB4 Gen 3×2-poorten | 2 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| Toetsenbord | |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Ja |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Copilot-toets | Ja |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Copilot+ PC | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Batterijcapaciteit | 65 Wh |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| AC-adapter, vermogen | 100 W |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Beveiliging | |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 1,25 kg |
| Breedte | 312 mm |
| Diepte | 225,9 mm |
| Hoogte | 15,9 mm |
Eigenschappen
| Processor: | AMD Ryzen AI 3 |
|---|---|
| Geheugen: | 32 GB RAM |
| Resolutie: | 1920 x 1200 (FHD+) |
| Schermdiagonaal: | 14" - 14,9" |
| Schermtype: | OLED paneel |
| Hertz: | 120Hz |
| Besturingssysteem: | Windows 11 Home |
| Touchscreen: | Nee |
| Model: | Notebook |
| Videokaart: | Onboard |
| Opslagcapaciteit: | 1 TB |
| Numeriek Toetsenblok: | Nee |
| Toetsenbord Verlichting: | Ja |