Acer Dock, USB-C > HDMI, DP, LAN, USB-C, USB-A, Cardreader
Productnummer:
3989089
€ 139,99
- Aantal LAN Poorten (Ethernet): 1
- Host Interface: USB-C
- Aantal HDMI poorten: 2
- Aantal Display Poorten: 1
Binnenkort beschikbaar.
| EAN | 4711121764325 |
|---|---|
| OEM | GP.DCK11.01Q |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Hostinterface | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Microfoon, line-in ingang | Nee |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 0 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| HDMI versie | 2.0 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Prestatie | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| Compatibele geheugenkaarten | MicroSD (TransFlash) |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 82,8 mm |
| Diepte | 200,8 mm |
| Hoogte | 24 mm |
| Gewicht | 320 g |
Eigenschappen
| Aantal LAN Poorten (Ethernet): | 1 |
|---|---|
| Host Interface: | USB-C |
| Aantal HDMI poorten: | 2 |
| Aantal Display Poorten: | 1 |