Acer PD163Q Portable Dual Display
Productnummer:
3987790
€ 329,00
Voor 21:30 besteld, volgende werkdag in huis. ℹ️
In deze winkel beschikbaar:
Geffen
- 10.000+ tevreden klanten
- Voor 21:30 besteld, volgende werkdag in huis
- Meer dan 1200m2 aan Experience Centers
- Bestellingen boven de € 49 gratis verzonden
| EAN | 4711474537805 |
|---|---|
| OEM | UM.ZP3EE.011 |
| Meegeleverde kabels | AC, HDMI, USB Type-C |
| Inhoud van de verpakking | |
| Gewicht | 2,5 kg |
| Hoogte | 216,1 mm |
| Diepte | 22,7 mm |
| Breedte | 355,8 mm |
| Gewicht en omvang | |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Type stroombron | AC |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 16 kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | E |
| Energie | |
| Paneelmontage-interface | 75 x 75 mm |
| VESA-montage | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type product | Draagbare monitor |
| Kenmerken | |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal USB-aansluitingen | 2 |
| USB-poorttype | USB Type-C |
| USB-poort | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Opslagmedia | |
| Gemiddeld vermogen | 2 W |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Audio | |
| Kijkhoek, verticaal | 170° |
| Kijkhoek, horizontaal | 170° |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Contrast ratio (dynamisch) | 100000000:1 |
| Typische contrastverhouding | 800:1 |
| Digitale verticale frequentie | 58 - 62 Hz |
| Digitale horizontale frequentie | 30 - 70 kHz |
| Responstijd | 8 ms |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Beeldschermdiagonaal | 39,6 cm (15.6") |
| Beeldscherm |