Acer Predator Aethon 330
Productnummer:
3986531
€ 79,95
- Verbinding: Diverse Mogelijkheden
- Numeriek Toetsenblok: Nee
- Verlichte Toetsen: Ja
Voor 21:30 besteld, volgende werkdag in huis. ℹ️
In deze winkel beschikbaar:
Geffen
- 10.000+ tevreden klanten
- Voor 21:30 besteld, volgende werkdag in huis
- Meer dan 1200m2 aan Experience Centers
- Bestellingen boven de € 49 gratis verzonden
Acer Predator Aethon 330 – Mechanisch Toetsenbord Kailh Blue (GP.KBD11.04A)
| EAN | 4711121312748 |
|---|---|
| OEM | GP.KBD11.04A |
| Toetsenbord | |
| Aanbevolen gebruik | Gamen |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Aansluiting | USB + Bluetooth |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Taal toetsenbord | Engels |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Toetsenbord formaat | 60% |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Keyboard key switch technology | Kailh Blue |
| Aantal toetsen, toetsenbord | 61 |
| Ingebouwd geheugen | Ja |
| Ingebouwde geheugen capaciteit | 64 KB |
| Design | |
| Backlight | Ja |
| Kleur van het product | Wit |
| Backlight-kleur | Rood/groen/blauw |
| Materiaal | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Zoolplaat |
| Kenmerken | |
| Anti-ghosting | Ja |
| Muis | |
| Inclusief muis | Nee |
| Lengte muiskabel | 1,6 m |
| Duurzaamheid van knoppen (miljoen klikken) | 50 |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 7, Windows XP |
| Gewicht en omvang | |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 291 x 102 x 40 mm |
| Gewicht toetsenbord | 600 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 328 mm |
| Diepte verpakking | 153 mm |
| Hoogte verpakking | 55 mm |
| Gewicht verpakking | 750 g |
Eigenschappen
| Verbinding: | Diverse Mogelijkheden |
|---|---|
| Numeriek Toetsenblok: | Nee |
| Verlichte Toetsen: | Ja |