Acer Swift Go 16 AI SFG16-61-R09F
€ 1.049,00
- Processor: AMD Ryzen AI 7
- Geheugen Grootte: 16 GB RAM
- Opslagcapaciteit: 512 GB
- Videokaart: Onboard
Voor 21:30 besteld, volgende werkdag in huis. ℹ️
- 10.000+ tevreden klanten
- Voor 21:30 besteld, volgende werkdag in huis
- Meer dan 1200m2 aan Experience Centers
- Bestellingen boven de € 49 gratis verzonden
Verhoog je productiviteit en breng ideeën tot leven met geavanceerde AI-prestaties. Bereid je voor op sneller, slimmer digitaal werken met een Copilot+ pc die gemaakt is voor de eisen van het huidige digitale tijdperk.
Licht. Elegant. Functioneel.
Swift Go 16 AI Copilot+ pc combineert moeiteloze mobiliteit met een mooie gestroomlijnde, door lasers gegraveerde bovenkant die een verfijnde indruk maakt. Je kunt het ultradunne en lichte ontwerp 180° openen en aan elke werkstijl aanpassen.
Ontdek de perfecte weergave
Content komt tot leven met heldere details en je kunt uit drie schermconfiguraties kiezen: het responsieve 2K-touchscreen, het bijzonder rijke 3K-scherm of het 2K OLED-scherm met DisplayHDR True Black 500 en Eyesafe 2.0-certificering.
De ultieme prestatieboost
Baan je een weg door intense taken en multitask als nooit tevoren, dankzij superieure AI-prestaties, bliksemsnelle responsiviteit en een batterijduur van meerdere dagen.
Je persoonlijke productiviteitsbooster
Deze Copilot+ pc's bieden meer dan alleen gelikte software; ze zijn een verlengstuk van je workflow. Ze anticiperen op je gewoontes en wat je nodig hebt, en bieden slimme suggesties, zodat jij je met belangrijke zaken kunt bezighouden.
Slimme en handige AI
Intelligente AI-oplossingen zijn binnen handbereik. Krijg snel antwoorden, stroomlijn instellingen, optimaliseer je videobeelden en verbeter communicatie. Ervaar intuïtieve AI die eenvoudig te gebruiken is en je productiviteit naadloos verbetert.
Uitgebreide bescherming
Houd je digitale leven veilig met bescherming op hardware- en softwareniveau, samen met biometrische beveiliging en geavanceerde privacyfuncties.
Gemaakt voor meeslepende ervaringen
Van razendsnel draadloos tot kristalheldere videogesprekken: de Swift Go 16 AI is gemaakt voor succes. Met de nieuwste Bluetooth 5.4 en HDMI 2.1 maak je van elke ruimte je persoonlijke hub.
| EAN | 4711474460882 |
|---|---|
| OEM | NX.JCREH.002 |
| Design | |
| Type product | Laptop |
| Kleur van het product | Grijs |
| Vormfactor | Clamshell |
| Kleurnaam | Titanium Grey |
| Beeldscherm | |
| Beeldschermdiagonaal | 40,6 cm (16") |
| Resolutie | 2048 x 1280 Pixels |
| Touchscreen | Nee |
| HD type | 2K |
| Soort paneel | OLED |
| Schermdiameter in centimeters | 40,6 cm |
| RGB-kleurruimte | Adobe RGB |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | DisplayHDR True Black 500 |
| Processor | |
| Processorfamilie | AMD Ryzen AI 7 |
| Processorfabrikant | AMD |
| Processormodel | 350 |
| Frequentie van processor | 2 GHz |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen AI 300 Series |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processor aantal threads | 16 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5 GHz |
| Processor cache | 24 MB |
| Processor cache type | L2 & L3 |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | |
| Copilot+ PC | Ja |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | AMD Ryzen AI |
| NPU-prestaties tot | 50 TOPs |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | LPDDR5x-SDRAM |
| Opslagmedia | |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Soort optische drive | Nee |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express |
| NVMe | Ja |
| Grafisch | |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| On-board graphics adapter model | AMD Radeon 860M |
| Audio | |
| Audiosysteem | DTS:X Ultra |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Aantal microfoons | 3 |
| Camera | |
| Camera voorzijde | Ja |
| Voorcamera HD-type | Quad HD |
| Infrarood (IR) camera | Ja |
| Privacycamera | Ja |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Netwerk | |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Soort antenne | 2x2 |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 0 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal USB4 Gen 3×2-poorten | 2 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| Toetsenbord | |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Ja |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Copilot-toets | Ja |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Accu/Batterij | |
| Batterijcapaciteit | 75 Wh |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| AC-adapter, vermogen | 100 W |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB-oplaadspanning | 5 V |
| USB-oplaadstroom | 3 A |
| Beveiliging | |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 1,5 kg |
| Breedte | 356 mm |
| Diepte | 249 mm |
| Hoogte (voorzijde) | 1,03 cm |
| Hoogte (achterzijde) | 1,66 cm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
Eigenschappen
| Processor: | AMD Ryzen AI 7 |
|---|---|
| Geheugen: | 16 GB RAM |
| Resolutie: | 2048 x 1280 |
| Schermdiagonaal: | 16" - 16,9" |
| Schermtype: | OLED paneel |
| Hertz: | 120Hz |
| Besturingssysteem: | Windows 11 Home |
| Touchscreen: | Nee |
| Model: | Notebook |
| Videokaart: | Onboard |
| Opslagcapaciteit: | 512 GB |
| Numeriek Toetsenblok: | Ja |
| Toetsenbord Verlichting: | Ja |
| Inclusief AC-adapter: | Ja |