ACT AC5000 Zwart
€ 12,49
- Verbinding: Bedraad (USB)
Voor 21:30 besteld, volgende werkdag in huis. ℹ️
- 10.000+ tevreden klanten
- Voor 21:30 besteld, volgende werkdag in huis
- Meer dan 1200m2 aan Experience Centers
- Bestellingen boven de € 49 gratis verzonden
Gebruik de AC5000 Gaming muis voor de beste game ervaring. De muis is uitgerust met een zeer nauwkeurige optische sensor. Je kiest uit vier voorgeprogrammeerde DPI-niveaus tot 3200 DPI. Het ergonomische ontwerp zorgt voor een perfecte grip. Dankzij de speciale nylon USB-kabel zijn knopen in je kabel verleden tijd.
4 DPI-niveaus
De gaming muis heeft een nauwkeurige optische sensor. Druk op de DPI-knop om eenvoudig tussen de 4 voor-ingestelde DPI-niveaus te schakelen. De niveaus gaan van 1200 tot maximaal 3200 DPI.
Breathing-effect: automatisch kleurverloop
De AC5000 heeft 4 kleuren die zich langzaam afwisselen met een breathing-effect.
Ergonomisch ontwerp
Dankzij het ergonomische ontwerp ligt de gaming muis perfect in je hand. Je verslaat je tegenspelers eenvoudig met deze lichtgewicht muis die is uitgerust met 6 knoppen en een scrollwiel.
Knoopvrije kabel
Wat is er nou vervelender dan knopen in je kabel? De nylon USB kabel zorgt ervoor dat deze nooit meer in de knoop kan raken.
ACT is dé toonaangevende naam in connectiviteitsoplossingen voor de veeleisende zakelijke en consumentenmarkt op het gebied van IT. Een gevestigd Europees bedrijf met een sterke basis in Nederland en België met meer dan 40 jaar ervaring.
ACT-producten maken vaak deel uit van uitgebreide oplossingen en vereisen een naadloze werking. Ook wel mix & match, waarbij de producten moeiteloos kunnen samenwerken met andere topmerken. Kies voor een betrouwbare oplossing.
| EAN | 8716065490640 |
|---|---|
| OEM | AC5000 |
| Muis | |
| Bedoeld voor | Gamen |
| Aansluiting | USB Type-A |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Bewegingsresolutie | 3200 DPI |
| Scroll type | Wiel |
| Aantal knoppen | 6 |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Aanpasbare bewegingsresolutie | Ja |
| Aantal bewegingsresolutiemodi | 4 |
| Design | |
| Vormfactor | Rechtshandig |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ergonomisch ontwerp | Ja |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Belichting | Ja |
| Kleur van de verlichting | Multi |
| Ergonomie | |
| Kabelfuncties | Gevlochten |
| Energie | |
| Stroombron | Kabel |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 128 mm |
| Diepte verpakking | 52 mm |
| Hoogte verpakking | 152 mm |
| Gewicht verpakking | 190 g |
| Type verpakking | Hangende doos |
Eigenschappen
| Verbinding: | Bedraad (USB) |
|---|