ACT HDMI Splitter AC7832,
€ 39,99
Voor 21:30 besteld, volgende werkdag in huis. ℹ️
- 10.000+ tevreden klanten
- Voor 21:30 besteld, volgende werkdag in huis
- Meer dan 1200m2 aan Experience Centers
- Bestellingen boven de € 49 gratis verzonden
Toon één 4K HDMI-signaal op vier tv’s of monitors met de AC7832 4K HDMI Splitter. Ideaal voor het gebruik van narrowcasting in winkels, wachtkamers, bars of kantoorruimtes. De HDMI splitter ondersteunt een maximale resolutie van 3840x2160 (4K) @60Hz, EDID, Chroma sampling 4:4:4 en HDCP 1.4 voor videodoorvoer in hoge kwaliteit. De splitter wordt geleverd met een externe stroomadapter en afneembare montagebeugels.
Deel één 4K-videobron met meerdere schermen
De AC7832 HDMI splitter is de perfecte oplossing voor digitale signage naar vier afzonderlijke HDMI-schermen. De AC7832 heeft één HDMI-ingang en vier HDMI-uitgangen. De statusleds tonen welke schermen aangesloten zijn.
EDID-ondersteuning
De AC7832 ondersteunt 4K@60Hz. De EDID (Extended Display Identification) kopieerfunctie zorgt ervoor dat de resolutie tussen het bronapparaat en schermen goed wordt gecommuniceerd. Het scherm dat is aangesloten op HDMI output 1 bepaalt de resolutie voor zowel het bronapparaat en de andere drie schermen.
Geschikt voor muurmontage
De AC7832 wordt geleverd met losse montagebeugels en is geschikt voor muurmontage.
ACT is dé toonaangevende naam in connectiviteitsoplossingen voor de veeleisende zakelijke en consumentenmarkt op het gebied van IT. Een gevestigd Europees bedrijf met een sterke basis in Nederland en België met meer dan 40 jaar ervaring.
ACT-producten maken vaak deel uit van uitgebreide oplossingen en vereisen een naadloze werking. Ook wel mix & match, waarbij de producten moeiteloos kunnen samenwerken met andere topmerken. Kies voor een betrouwbare oplossing.
| EAN | 8716065568479 |
|---|---|
| OEM | AC7832 |
| Poorten & interfaces | |
| Hoeveelheid Video ports | 5 |
| Aansluiting video | HDMI |
| Video uit | 4x HDMI |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Kenmerken | |
| Maximum resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Kleur van het product | Zwart |
| HD type | 4K Ultra HD |
| HDCP versie | 1.4 |
| Extended display identification data (EDID) | Ja |
| Overdrachtssnelheid | 10,2 Gbit/s |
| HDCP | Ja |
| Energie | |
| Spanning | 5 V |
| Output current | 1 A |
| Stroomverbruik (typisch) | 5 W |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 163 mm |
| Diepte | 63 mm |
| Hoogte | 16 mm |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Type verpakking | Doos |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |