ACT USB Kabel 3.2 (gen1) | AC3025
€ 9,99
- Kabel Aansluiting 1: USB-C
- Kabel Aansluiting 2: USB-C
- Kabel Lengte: 1m
Voor 21:30 besteld, volgende werkdag in huis. ℹ️
- 10.000+ tevreden klanten
- Voor 21:30 besteld, volgende werkdag in huis
- Meer dan 1200m2 aan Experience Centers
- Bestellingen boven de € 49 gratis verzonden
Gebruik de AC3025 USB-C-kabel voor het laden van USB-C-apparaten en voor dataoverdracht. De kabel ondersteunt het snel opladen tot 60W Power Delivery. De kabel heeft een maximale dataoverdrachtssnelheid tot 5Gbps (USB 3.2 Gen1). Gebruik de AC3025 in combinatie met een USB-C-thuislader of autolader.
ACT is dé toonaangevende naam in connectiviteitsoplossingen voor de veeleisende zakelijke en consumentenmarkt op het gebied van IT. Een gevestigd Europees bedrijf met een sterke basis in Nederland en België met meer dan 40 jaar ervaring.
ACT-producten maken vaak deel uit van uitgebreide oplossingen en vereisen een naadloze werking. Ook wel mix & match, waarbij de producten moeiteloos kunnen samenwerken met andere topmerken. Kies voor een betrouwbare oplossing.
| EAN | 8716065531251 |
|---|---|
| OEM | AC3025 |
| Kenmerken | |
| Snoerlengte | 1 m |
| USB-versie | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Aansluiting 1 | USB C |
| Aansluiting 2 | USB C |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Kleur van het product | Zwart |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| AWG draad omvang | 23/30 |
| Kabelhulsmateriaal | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 5000 Mbit/s |
| Soort kabel | Ronde kabel |
| USB Power Delivery | Ja |
| USB Power Delivery tot max. | 60 W |
| Thunderbolt technologie | Nee |
| Energie | |
| Spanning | 20 V |
| Uitgangsstroom (max) | 3 A |
| Gewicht en omvang | |
| Diameter van de kabel | 4 mm |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Type verpakking | Hangende doos |
Eigenschappen
| Kabel Aansluiting 1: | USB-C |
|---|---|
| Kabel Aansluiting 2: | USB-C |
| Kabel Lengte: | 1m |