Amazon Kindle | 6"
Productnummer:
3987799
€ 109,99
Binnenkort beschikbaar.
Amazon Kindle.
Beeldschermdiagonaal: 15,2 cm (6").
Interne opslagcapaciteit: 16 GB.
USB-connectortype: USB Type-C.
Kleur van het product: Zwart,
Materiaal behuizing: Magnesium, Gerecycleerd plastic.
Vereist oplaadvermogen (min): 0,3 W,
Vereist oplaadvermogen (max): 6 W,
Batterijtechnologie: Lithium-Ion (Li-Ion)
| EAN | 0840414601246 |
|---|---|
| OEM | B0CP31T5M6 |
| Beeldscherm | |
| Beeldschermdiagonaal | 15,2 cm (6") |
| Kleur | Nee |
| Geheugen | |
| Interne opslagcapaciteit | 16 GB |
| Poorten & interfaces | |
| Wifi | Ja |
| USB-connectortype | USB Type-C |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Materiaal behuizing | Magnesium, Gerecycleerd plastic |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 0,3 W |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 6 W |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 154 g |
| Hoogte | 8 mm |
| Diepte | 157,8 mm |
| Breedte | 108,6 mm |
| Breedte verpakking | 111,5 mm |
| Diepte verpakking | 14 mm |
| Hoogte verpakking | 217 mm |
| Gewicht verpakking | 266 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| (Buitenste) hoofdverpakking brutogewicht | 1,73 kg |
| (Buitenste) hoofdverpakking lengte | 229 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking breedte | 97 mm |
| (Buitenste) hoofdverpakking hoogte | 138 mm |
| Hoeveelheid per (buitenste) hoofdverpakking | 6 stuk(s) |
| Accu/Batterij | |
| Oplaadbare batterij | Ja |
| Aantal batterijcellen | 1 |
| Technische details | |
| Pallet nettohoogte | 83 cm |
| Pallet nettodiepte | 121,9 cm |
| Pallet nettobreedte | 101,6 cm |
| Nettogewicht pallet | 489,6 kg |
| Garantieperiode | 1 jaar |