AMD Ryzen 5 5600GT
Productnummer:
3987894
€ 149,00
- Socket: AM4
- Processorfamilie: AMD Ryzen 5
- Aantal Processorkernen: 6
- On-Board Graphics: Ja
Voor 21:30 besteld, volgende werkdag in huis. ℹ️
In deze winkel beschikbaar:
Geffen
- 10.000+ tevreden klanten
- Voor 21:30 besteld, volgende werkdag in huis
- Meer dan 1200m2 aan Experience Centers
- Bestellingen boven de € 49 gratis verzonden
| EAN | 0730143316002 |
|---|---|
| OEM | 100-100001488BOX |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 11/10 x64, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit |
| PCI Express slots versie | 3.0 |
| Marktsegment | Desktop |
| Kenmerken | |
| Basisfrequentie ingebouwde grafische adapter | 1900 MHz |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| On-board graphics adapter model | AMD Radeon Graphics |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Grafisch | |
| Klokgeheugen-snelheden ondersteund door processor | 2667,2933,3200 MHz |
| Geheugentypen ondersteund door processor | DDR4-SDRAM |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugen | |
| Configureerbare TDP-down | 45 W |
| Configureerbare TDP-up | 65 W |
| Thermal Design Power (TDP) | 65 W |
| Processor cache type | L3 |
| Processor cache | 16 MB |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,6 GHz |
| Processor aantal threads | 12 |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen 5000 Series |
| Processor operating modes | 64-bit |
| Basisfrequentie processor | 3,6 GHz |
| Processormodel | 5600GT |
| Processorfabrikant | AMD |
| Inclusief koeler | Ja |
| Type verpakking | Doos |
| Processor lithografie | 7 nm |
| Processor socket | Socket AM4 |
| Aantal processorkernen | 6 |
| Processorfamilie | AMD Ryzen™ 5 |
| Processor |
Eigenschappen
| Socket: | AM4 |
|---|---|
| Processorfamilie: | AMD Ryzen 5 |
| Aantal Processorkernen: | 6 |
| On-Board Graphics: | Ja |