Anker Prime Powerbank 26750mAh
Productnummer:
3987974
€ 169,00
Voor 21:30 besteld, volgende werkdag in huis. ℹ️
In deze winkels beschikbaar:
Geffen
Oss
Uden
Den Bosch
Veghel
Vlijmen
- 10.000+ tevreden klanten
- Voor 21:30 besteld, volgende werkdag in huis
- Meer dan 1200m2 aan Experience Centers
- Bestellingen boven de € 49 gratis verzonden
| EAN | 194644239299 |
|---|---|
| OEM | A110AH11 |
| Design | |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 3 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Lader compatibiliteit | Universeel |
| Vorm | Rechthoek |
| Prestatie | |
| Capaciteit van de accu/batterij | 26250 mAh |
| Oplaadbron | USB |
| Ingebouwde radio | Nee |
| Snel opladen | Ja |
| Draadloos opladen | Nee |
| Snelle oplaadtechnologie | PowerIQ 4.0 |
| PowerIQ | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Invoer interface | USB Type-C |
| USB-Type-A-aansluiting | Ja |
| USB Type-A-uitvoerpoorten | 1 |
| USB Type-C-connector | Ja |
| Aantal USB-Type-C-poorten | 2 |
| Energie | |
| Ingangsspanning | 15 - 22.1 V |
| Stroom | 10 A |
| Spanning | 5/9/12/15/20/28 V |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 38 mm |
| Diepte | 62,7 mm |
| Hoogte | 159,9 mm |
| Gewicht | 600 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |