AOC CU34G4Z
Productnummer:
3987060
€ 349,00
- Beeldschermdiagonaal: 33" Tot 36"
- Resolutie: 3440 x 1440 (UWQHD)
- Hertz: 240Hz
- Schermtype: VA paneel
Voor 21:30 besteld, volgende werkdag in huis. ℹ️
In deze winkel beschikbaar:
Geffen
- 10.000+ tevreden klanten
- Voor 21:30 besteld, volgende werkdag in huis
- Meer dan 1200m2 aan Experience Centers
- Bestellingen boven de € 49 gratis verzonden
Domineer met de CU34G4Z 34” WQHD Curved Monitor, met een resolutie van 3440x1440, HDR400 en een verversingssnelheid van 240 Hz.
Til je gaming naar een hoger niveau met de CU34G4Z 34” WQHD gebogen monitor. Geniet van ultrasoepele gameplay met een verversingssnelheid van 240 Hz en een GtG-reactietijd van 1 ms. Het 1500R gebogen Fast VA-paneel zorgt voor meeslepende beelden, terwijl HDR400 de kleuren en het contrast verbetert. Uitgerust met een ergonomische standaard, USB-hub en G-Menu-software voor aanpasbare instellingen, is deze monitor ontworpen voor gamers die precisie en comfort eisen.
| EAN | 4038986612692 |
|---|---|
| OEM | CU34G4Z |
| Beeldscherm | |
| Beeldschermdiagonaal | 86,4 cm (34") |
| Resolutie | 3440 x 1440 Pixels |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 21:9 |
| Display technologie | LED |
| Touchscreen | Nee |
| HD type | Wide Quad HD |
| Soort paneel | Fast VA |
| Responstijd | 1 ms |
| Beeldscherm vorm | Gebogen |
| Typische contrastverhouding | 2500:1 |
| Maximale refresh snelheid | 240 Hz |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| LED backlight | Ja |
| Backlight type | W-LED |
| Helderheid (typisch) | 450 cd/m² |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Reactietijd (MPRT) | 0,3 ms |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Schermkrommingsclassificatie | 1500R |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Pixeldichtheid | 109 ppi |
| Digitale horizontale frequentie | 30 - 360 kHz |
| Digitale verticale frequentie | 48 - 240 Hz |
| Schermdiameter in centimeters | 86,4 cm |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | DisplayHDR 400 |
| Kleurstandaard gamut | Adobe RGB, DCI-P3 |
| Adobe RGB dekking | 88,7 procent |
| Gleurengamma DCI-P3 | 94 procent |
| Prestatie | |
| VESA Adaptive Sync-ondersteuning | Ja |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Laag-blauw-licht-technologie | Ja |
| Game modus | Ja |
| Design | |
| Markt positionering | Gamen |
| Kleur van het product | Zwart, Rood |
| Frameloos ontwerp | Ja |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Poorten & interfaces | |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| HDMI | Ja |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Type USB-upstreampoort | USB Type-B |
| Aantal upstream-poorten | 1 |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 2 |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| Ergonomie | |
| VESA-montage | Ja |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Verstelbare hoogte (max) | 13 cm |
| Draaibaar | Ja |
| Horizontaal draaibaar | -20 - 20° |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Bereik kantelhoek | 3,5 - 21,5° |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| On Screen Display (OSD)-talen | Vereenvoudigd Chinees, Traditioneel Chinees, Kroatisch, Tsjechisch, Duits, Nederlands, Engels, Spaans, Fins, Frans, Italiaans, Japans, Koreaans, Pools, Portugees, Russisch, Zweeds, Turks, Oekraïens |
| Aantal On Screen Display-talen | 19 |
| Energie | |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | G |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 31 kWu |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 68 kWu |
| Stroomverbruik (typisch) | 43 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Soort voeding | Intern |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte apparaat (met standaard) | 808,1 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 269,4 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 534,7 mm |
| Gewicht (met standaard) | 8,62 kg |
| Breedte ( zonder voet ) | 808,1 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 109 mm |
| Hoogte (zonder voet ) | 368,4 mm |
| Gewicht (zonder voet) | 6,37 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 1070 mm |
| Diepte verpakking | 553 mm |
| Hoogte verpakking | 188 mm |
| Gewicht verpakking | 11,9 kg |
| Type verpakking | Doos |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | AC, DisplayPort, HDMI, USB Type-A naar USB Type-B |
| Overige specificaties | |
| Lage invoervertraging | Ja |
| FPS-teller | Ja |
| Richtpunt | Ja |
| Schaduwregeling | Ja |
| Vermindering van bewegingsonscherpte | Ja |
| Garantieperiode | 3 jaar |
Eigenschappen
| Resolutie: | 3440 x 1440 (UWQHD) |
|---|---|
| Responstijd: | Extreem snel (0-2 ms) |
| Schermtype: | VA paneel |
| Verstelbaarheid: | Hoogte verstelbaar, Kantelen, Draaibaar op voetstuk |
| Hertz: | 240Hz |
| Video aansluitingen: | HDMI, DisplayPort |
| Gebogen Scherm: | Ja |
| Energie Klasse: | Energie Klasse F |
| Beeldschermdiagonaal: | 33" Tot 36" |