AOC Q27B35S3
€ 109,00
- Beeldschermdiagonaal: 25" Tot 28"
- Resolutie: 2560 x 1440 (QHD)
- Hertz: 120Hz
- Schermtype: IPS paneel
Voor 21:30 besteld, volgende werkdag in huis. ℹ️
- 10.000+ tevreden klanten
- Voor 21:30 besteld, volgende werkdag in huis
- Meer dan 1200m2 aan Experience Centers
- Bestellingen boven de € 49 gratis verzonden
Geniet van scherpe beelden met de 27 inch QHD monitor, voorzien van een verversingsfrequentie van 120 Hz, een MPRT van 1 ms en AdaptiveSync voor vloeiende beeldovergangen, zowel thuis als op kantoor.
De Q27B35S3 is een 27-inch QHD monitor, ontworpen voor dagelijks werk en entertainment. Met zijn verversingsfrequentie van 120 Hz en MPRT van 1 ms levert hij vloeiende visuele prestaties voor browsen, streamen en wat gamen in je vrijetijd. AdaptiveSync vermindert screen tearing, terwijl de ingebouwde 2x2W speakers zonder bijkomende rommel voor helder geluid zorgen. Of je hem nu gebruikt voor je werk of om te relaxen, deze monitor biedt een comfortabele en betrouwbare kijkervaring.
| EAN | 4038986182768 |
|---|---|
| OEM | Q27B35S3 |
| Beeldscherm | |
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
| Resolutie | 2560 x 1440 Pixels |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Display technologie | LED |
| Touchscreen | Nee |
| HD type | Quad HD |
| Soort paneel | IPS |
| Responstijd | 4 ms |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| LED backlight | Ja |
| Backlight type | W-LED |
| Helderheid (typisch) | 300 cd/m² |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Reactietijd (MPRT) | 1 ms |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Contrast ratio (dynamisch) | 20000000:1 |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Pixeldichtheid | 109 ppi |
| Grootte beeld (horizontaal) | 59,8 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,6 cm |
| Schermdiameter in centimeters | 68,6 cm |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Hardheid oppervlak | 3H |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 102,5 procent |
| NTSC-dekking (normaal) | 89,3 procent |
| Adobe RGB dekking | 87 procent |
| BT.2020-dekking | 59,4 procent |
| Gleurengamma DCI-P3 | 81,5 procent |
| Prestatie | |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| AMD FreeSync | Nee |
| VESA Adaptive Sync-ondersteuning | Ja |
| Knippervrije technologie | Ja |
| Laag-blauw-licht-technologie | Ja |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Multimedia | |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Design | |
| Markt positionering | Thuis |
| Kleur van het product | Zwart |
| Frameloos ontwerp | Ja |
| Afneembare standaard | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| HDMI | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.0 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Ergonomie | |
| VESA-montage | Ja |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Bereik kantelhoek | -3,5 - 21,5° |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| On Screen Display (OSD)-talen | Vereenvoudigd Chinees, Traditioneel Chinees, Kroatisch, Tsjechisch, Duits, Nederlands, Engels, Spaans, Fins, Frans, Italiaans, Japans, Koreaans, Pools, Portugees, Russisch, Zweeds, Turks, Oekraïens |
| Aantal On Screen Display-talen | 19 |
| Energie | |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Soort voeding | Extern |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 690 mm |
| Diepte verpakking | 124 mm |
| Hoogte verpakking | 480 mm |
| Gewicht verpakking | 4,98 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | HDMI |
| Stroomadapter inbegrepen | Ja |
| HDMI-kabellengte | 1,5 m |
| Duurzaamheid | |
| Bevat geen | Kwik, PVC/BFR |
| Overige specificaties | |
| Garantieperiode | 3 jaar |
| Certificaten van naleving | REACH, RoHS, WEEE |
| Mean time between failures (MTBF) | 30000 uur |
Eigenschappen
| Resolutie: | 2560 x 1440 (QHD) |
|---|---|
| Responstijd: | Snel (2-5 ms) |
| Geintegreerde Speakers: | Nee |
| Schermtype: | IPS paneel |
| Verstelbaarheid: | Kantelen, Niet in hoogte verstelbaar |
| Hertz: | 120Hz |
| Video aansluitingen: | HDMI, DisplayPort |
| Gebogen Scherm: | Nee |
| Ingebouwde Webcam: | Nee |
| Beeldschermdiagonaal: | 25" Tot 28" |