Apple AirPods 4 ANC met oplaadcase, USB-C
Productnummer:
3985399
€ 189,00
- Bluetooth: Ja
- Bluetooth Versie: 5
- Draagwijze Headset: In-Ear
- Connectiviteitstechnologie: Draadloos
Voor 21:30 besteld, volgende werkdag in huis. ℹ️
In deze winkels beschikbaar:
Geffen
Veghel
- 10.000+ tevreden klanten
- Voor 21:30 besteld, volgende werkdag in huis
- Meer dan 1200m2 aan Experience Centers
- Bestellingen boven de € 49 gratis verzonden
Iconisch.
Supersonisch.
Luisteren opnieuw uitgevonden.
Bioscoopwaardig geluid.
Persoonlijke ruimtelijke audio met dynamische hoofdtracking zorgt ervoor dat je het geluid overal om je heen hoort. Zo geniet je in 3D van muziek, tv‑series, films, games en nog veel meer.
Actieve ruisonderdrukking
AirPods 4 zijn ook verkrijgbaar met actieve ruisonderdrukking, een primeur voor dit open‑ear design. De kracht van de H2‑chip en de nieuwe microfoons zorgen ervoor dat omgevingsgeluid met lage frequenties, zoals dat van vliegtuigmotoren, airco’s en stadsverkeer, wordt gedempt nog voordat het je oor bereikt.
| EAN | 0195949689673 |
|---|---|
| OEM | MXP93ZM/A |
| Prestatie | |
| Type product | Headset |
| Draagwijze | In-ear |
| Aanbevolen gebruik | Gesprekken/Muziek/Sport/Elke dag |
| Headset type | Stereofonisch |
| Kleur van het product | Wit |
| Volumeregeling | Touch |
| Soort bediening | Touch |
| Veiligheidsfunties | Stofafstotend, Zweetbestendig, Waterbestendig |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP54 |
| BeamForming | Ja |
| Versnellingsmeter | Ja |
| Optische sensor | Ja |
| Bewegingssensor | Ja |
| Audiochip | Apple H2 |
| Adaptieve audio | Ja |
| Gepersonaliseerde ruimtelijke audio | Ja |
| Conversatiebewustzijn | Ja |
| Adaptieve EQ | Ja |
| Werkt met Apple Siri | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | True Wireless Stereo (TWS) |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Hoofdtelefoon | |
| Positie speakers koptelefoon | Intraauraal |
| Intra-aural type koptelefoon | Oordopjes |
| Ruisonderdrukking | Ja |
| Ruisonderdrukkingstype | Actief |
| Modus Transparantie | Ja |
| Microfoon | |
| Microfoontype | Ingebouwd |
| Accu/Batterij | |
| Accu gestuurd | Ja |
| Type batterij | Ingebouwde accu |
| Spreektijd (met oplaadstation/opbergdoos) | 20 uur |
| Continue audioafspeeltijd (met laadkoffer/met ANC) | 20 uur |
| Continue audioafspeeltijd (met laadkoffer/zonder ANC) | 30 uur |
| Continue audioafspeeltijd (met ANC) | 4 uur |
| Continue audioafspeeltijd (zonder ANC) | 5 uur |
| Gesprekstijd | 4,5 uur |
| Snel opladen | Ja |
| Snelle oplaadtijd | 5 min |
| Draadloos opladen | Ja |
| Duurzaamheid | |
| Bevat geen | BFR, Kwik, PVC |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 18,3 mm |
| Diepte | 18,1 mm |
| Hoogte | 30,2 mm |
| Gewicht van linker oordopje | 4,3 g |
| Gewicht van rechter oordopje | 4,3 g |
| Oplaadstation afmetingen (BxDxH): | 50,1 x 21,2 x 46,2 mm |
| Oplaadcassette | 34,7 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 81,9 mm |
| Diepte verpakking | 81,9 mm |
| Hoogte verpakking | 33,3 mm |
| Gewicht verpakking | 125 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Oplaadstation | Ja |
| Type oplaadstation/opbergdoos | Bedraad en draadloos |
| Connectortype oplaadstation/opbergdoos | USB Type-C |
| Snelstartgids | Ja |
| Aantal | 1 |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 2,5 W |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 3 W |
| USB Power Delivery (USB PD) | Nee |
Eigenschappen
| Bluetooth: | Ja |
|---|---|
| Bluetooth Versie: | 5 |
| Draagwijze Headset: | In-Ear |
| Connectiviteitstechnologie: | Draadloos |