ASUS PRIME H510M-A, LGA1200, DDR4
€ 99,00
- Socket: LGA 1200
- Formaat Moederbord: Micro-ATX
- Aantal Geheugenslots: 2
- Chipset: Intel H510
Binnenkort beschikbaar.
ASUS PRIME H510M-A. Processorfabrikant: Intel, Processor socket: LGA 1200 (Socket H5), Compatibele processors: Intel® Celeron®, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9, Intel® Pentium®. Ondersteunde geheugen types: DDR4-SDRAM, Maximum intern geheugen: 64 GB, Geheugen slots type: DIMM. Ondersteunde opslagstationinterfaces: M.2, SATA, Ondersteunde types opslag-drives: HDD & SSD. Maximum resolutie: 4096 x 2304 Pixels. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, LAN controller: Intel® I219-V
ASUS (ASUSTeK Computer Inc.)
ASUS is een wereldwijd toonaangevende fabrikant van hoogwaardige technologieproducten, variërend van laptops en gaminghardware tot pc-componenten en randapparatuur. Sinds de oprichting in 1989 staat ASUS bekend om zijn innovatieve aanpak, betrouwbaarheid en vooruitstrevende technologie.
Waar ASUS voor staat
Voor gamers biedt ASUS de krachtige ROG (Republic of Gamers) en TUF Gaming laptops, die geavanceerde hardware combineren met robuuste bouwkwaliteit en efficiënte koeling. De Zenbook en Vivobook series zijn ontworpen voor productiviteit en mobiliteit, met een stijlvol en lichtgewicht ontwerp. Voor de zakelijke markt levert ASUS de Expertbook serie, die zich onderscheidt door betrouwbaarheid, beveiliging en draagbaarheid.
| EAN | 4711081128465 |
|---|---|
| OEM | 90MB17C0-M0EAY0 |
| Processor | |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor socket | LGA 1200 (Socket H5) |
| Compatibele processors | Intel® Celeron®, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9, Intel® Pentium® |
| Max. aantal SMP-processoren | 1 |
| Geheugen | |
| Ondersteunde geheugen types | DDR4-SDRAM |
| Aantal geheugenslots | 2 |
| Maximum intern geheugen | 64 GB |
| Geheugen slots type | DIMM |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| ECC-compatibiliteit | Niet-ECC |
| Supported memory clock speeds | 2133,2400,2666,2800,2933 MHz |
| Niet gebufferd geheugen | Ja |
| Opslag-controllers | |
| Ondersteunde opslagstationinterfaces | M.2, SATA |
| Ondersteunde types opslag-drives | HDD & SSD |
| Aantal storage drives ondersteund | 5 |
| Grafisch | |
| Maximum resolutie | 4096 x 2304 Pixels |
| Aantal displays ondersteund | 3 |
| Interne aansluitingen | |
| USB 2.0 aansluitingen | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)-aansluitingen | 1 |
| USB 3.2-connectoren (3.1 Gen 2) | 0 |
| Aantal SATA III connectors | 4 |
| Aantal Parallel ATA aansluitingen | 0 |
| S/PDIF uitgang | Ja |
| Audioconnector | Ja |
| Aansluiting voor audiopaneel aan voorzijde | Ja |
| ATX Power connector (24-pin) | Ja |
| Aansluitingen voor EATX voedingen | 1 |
| Aansluiting voor CPU koeler | Ja |
| Aansluitingen voor behuizingsventilatoren | 2 |
| Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) | 3 |
| EPS power connector (8-pin) | Ja |
| COM aansluitingen | 1 |
| 12V vermogen-connector | Ja |
| RGB LED-aansluitrail | Ja |
| Aansluitingen achterzijde | |
| Aantal USB 2.0-poorten | 4 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 0 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 0 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 0 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| DVI-D poorten | 0 |
| Aantal eSATA-poorten | 0 |
| PS/2 poort(en) | 2 |
| Aantal IEEE 1394-/Firewire-poorten | 0 |
| HDMI versie | 2.0 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| Netwerk | |
| Wifi | Nee |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| LAN controller | Intel® I219-V |
| Kenmerken | |
| Component voor | PC |
| Moederbord form factor | micro ATX |
| Moederbord chipset familie | Intel |
| Chipset moederbord | Intel H510 |
| Audio-uitgangskanalen | 7.1 kanalen |
| Audiochip | Realtek ALC887 / Realtek ALC897 |
| Type stroombron | ATX |
| Aantal montagegaten | 6 |
| Ondersteunt Windows | Windows 10 x64 |
| Uitbreidingsmodules | |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) slots | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) sleuven | 1 |
| Aantal M.2 (M) slots | 1 |
| BIOS | |
| BIOS type | UEFI AMI |
| Grootte BIOS-geheugen | 128 Mbit |
| Clear CMOS jumper | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 226 mm |
| Diepte | 211 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | SATA |
| Meegeleverde drivers | Ja |
Eigenschappen
| Socket: | LGA 1200 |
|---|---|
| Formaat Moederbord: | Micro-ATX |
| Aantal Geheugenslots: | 2 |
| Chipset: | Intel H510 |
| Video aansluitingen: | HDMI, DisplayPort, DVI, VGA |
| Type Geheugenslots: | DDR4 DIMM |
| Wi-Fi Ondersteuning: | Nee |