ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ3028W
€ 529,00
- Processor: Intel Core 5
- Geheugen Grootte: 16 GB RAM
- Opslagcapaciteit: 512 GB
- Videokaart: Onboard
Voor 21:30 besteld, volgende werkdag in huis. ℹ️
- 10.000+ tevreden klanten
- Voor 21:30 besteld, volgende werkdag in huis
- Meer dan 1200m2 aan Experience Centers
- Bestellingen boven de € 49 gratis verzonden
Maak elke dag uw dag
Maak van alledaagse taken iets speciaals met de Vivobook 15, uw essentiële hulpmiddel om overal en makkelijker dingen gedaan te krijgen. Hij is ook volledig gebruiksvriendelijk, met zijn 180° plat te leggen scharnier en fysieke webcamschild. ASUS Antimicrobial Guard Plus beschermt vaak aangeraakte oppervlakken tegen schadelijke bacteriën, en beschermt zo uw gezondheid. Maak elke dag leuker met de Vivobook 15!
ASUS (ASUSTeK Computer Inc.)
ASUS is een wereldwijd toonaangevende fabrikant van hoogwaardige technologieproducten, variërend van laptops en gaminghardware tot pc-componenten en randapparatuur. Sinds de oprichting in 1989 staat ASUS bekend om zijn innovatieve aanpak, betrouwbaarheid en vooruitstrevende technologie.
Waar ASUS voor staat
Voor gamers biedt ASUS de krachtige ROG (Republic of Gamers) en TUF Gaming laptops, die geavanceerde hardware combineren met robuuste bouwkwaliteit en efficiënte koeling. De Zenbook en Vivobook series zijn ontworpen voor productiviteit en mobiliteit, met een stijlvol en lichtgewicht ontwerp. Voor de zakelijke markt levert ASUS de Expertbook serie, die zich onderscheidt door betrouwbaarheid, beveiliging en draagbaarheid.
| EAN | 0199291044548 |
|---|---|
| OEM | 90NB13Y1-M00Z60 |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Hoogte | 17,9 mm |
| Diepte | 232,5 mm |
| Breedte | 359,7 mm |
| Gewicht | 1,7 kg |
| Gewicht en omvang | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT Silver |
| Duurzaamheid | |
| Certificaten van naleving | REACH |
| Certificaten | |
| Password bescherming | BIOS, Gebruiker |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Beveiliging | |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| AC-adapter, uitgangsspanning | 19 V |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 2,37 A |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-adapterfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-adapter, vermogen | 45 W |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Energie | |
| Aantal batterijcellen | 3 |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterijcapaciteit | 42 Wh |
| Accu/Batterij | |
| Trial-software | 1-month trial for new Microsoft 365 customers |
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Home |
| Software | |
| Taal toetsenbord | Nederlands |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Toetsenbord | |
| Reparatie-index | 8.4 |
| Prestatie | |
| Voedingverloopstekkers type barrel | 4.5 mm |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| HDMI versie | 1.4 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Poorten & interfaces | |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Bluetooth | Ja |
| Ethernet LAN | Nee |
| Soort antenne | 1x1 |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Netwerk | |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Privacycamera | Ja |
| Voorcamera HD-type | HD |
| Resolutie camera voorzijde | 1280 x 720 Pixels |
| Camera voorzijde | Ja |
| Camera | |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Audiosysteem | SonicMaster |
| Audio | |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel Graphics |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| On-board graphics adapter model | Intel Graphics |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Grafisch | |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| NVMe | Ja |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| Soort optische drive | Nee |
| Opslagmedia | SSD |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagmedia | |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Geheugenslots | 1x SO-DIMM |
| Geheugenlayout | 1 x 8 GB |
| Geheugen form factor | On-board + SO-DIMM |
| Intern geheugentype | DDR4-SDRAM |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Geheugen | |
| Maximaal turbovermogen | 55 W |
| Processor basisvermogen | 15 W |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor cache | 12 MB |
| Efficiënte kernbasisfrequentie | 0,9 GHz |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 1,4 GHz |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3,8 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5 GHz |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Prestatiekernen | 2 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5 GHz |
| Processor aantal threads | 12 |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Processorgeneratie | Intel Core (Series 1) |
| Processormodel | 120U |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processorfamilie | Intel Core 5 |
| Processor | |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Kleurbereik | 45 procent |
| RGB-kleurruimte | NTSC |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| LED backlight | Ja |
| Soort paneel | IPS-Level |
| HD type | Full HD |
| Touchscreen | Nee |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Beeldschermdiagonaal | 39,6 cm (15.6") |
| Beeldscherm | |
| Introductie jaar | 2023 |
| Markt positionering | Thuis |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Kleurnaam | Quiet Blue |
| Vormfactor | Clamshell |
| Kleur van het product | Blauw |
| Type product | Laptop |
| Design |
Eigenschappen
| Processor: | Intel Core 5 |
|---|---|
| Geheugen: | 16 GB RAM |
| Resolutie: | 1920 x 1080 (FHD) |
| Schermdiagonaal: | 15" - 15,9" |
| Schermtype: | IPS paneel |
| Hertz: | 60Hz |
| Besturingssysteem: | Windows 11 Home |
| Touchscreen: | Nee |
| Model: | Notebook |
| Videokaart: | Onboard |
| Opslagcapaciteit: | 512 GB |
| Numeriek Toetsenblok: | Ja |
| Inclusief AC-adapter: | Ja |