Levix gebruikt cookies op haar website, om uw ervaring op onze website te verbeteren.
Meer informatie hierover vindt u in onze privacyverklaring. Door onze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van deze cookies.
Type discs: DVD+R Snelheid: 16 x Capaciteit: 4,7 GB / 120 minuten Aantal discs: 10 stuks Verpakking: Jewel Case
Bij Verbatim DVDR/RWschijven wordt gebruikgemaakt van technologie van MKM/Verbatim die een hogere opnamekwaliteit waarborgt voor al uw opnamen. Dankzij de R&D van Mitsubishi Chemical en de nauwe samenwerking met fabrikanten van schijfstations, worden de schijven van Verbatim gekenmerkt door een brede compatibiliteit, waardoor ze ideaal zijn voor het delen van computergegevens, videoopnamen, fotos en muziek. Van de nummer 1 van Europa* op het gebied van opnamemedia
DVD+Rschijven zijn beschrijfbare schijven met een capaciteit van 4,7 GB. Deze schijven voldoen aan de specificaties van de +RWalliantie. AZOopnamelaag. Hoogste niveau van opnamestabiliteit. Superieure levensduur voor archivering.
Deze schijven zijn voorzien van een wit oppervlak waarop met een inkjetprinter kan worden afgedrukt. Het gedeelte van de diameter dat kan worden bedrukt ligt tussen 23 en 118 mm.